Customer Success
  • Mosina
Mosina, Mosina, Województwo wielkopolskie, Polska
Impakt S.A.
6. 6. 2024

Fortask to aplikacja, która pozwala zarządzać zadaniami i pracą w wygodny oraz intuicyjny sposób. Pomagamy przedsiębiorcom usprawniać, automatyzować oraz optymalizować procesy w firmie.

Fortask należy do Grupy Impakt – poznaj nas lepiej:

W związku z rozwojem powiększamy zespół i poszukujemy – Customer Success.

Masz doświadczenie w sprzedaży i kierujesz się zasadą win-win? Daj się poznać i wyślij nam swoje CV!

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż rozwiązań usług systemu do zarządzania projektami Fortask w nastawieniu na Customer Success.
  • Aktywne poszukiwanie nowych Partnerów Biznesowych i skuteczna komunikacja z potencjalnymi Klientami w celu zrozumienia ich potrzeb oraz prezentacji korzyści naszego rozwiązania.
  • Przeprowadzanie zdalnych prezentacji produktu i szkoleń w postaci spotkań z klientami i webinarów (w tym tworzenie materiałów edukacyjnych).
  • Opieka posprzedażowa w postaci wdrożenia i dopasowania rozwiązania pod potrzeby klienta.
  • Analiza trendów oraz rozwiązań rynkowych.
  • Współpraca z Działem Marketingu (działania wspierające sprzedaż) oraz Programistów (rozwój aplikacji).

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży, preferowana w sprzedaży usług.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta, preferowany obszar biznesowy.
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń / warsztatów.

Mile widziane:

  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań IT u klientów.
  • Doświadczenie w pracy w call center i/oraz w cold callingu.
  • Ogólne zrozumienie digital marketingu i marketing automation.
  • Chęć tworzenia materiałów podcastowych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy:

  • Umowę o pracę - stabilne zatrudnienie w firmie z 26-letnim doświadczeniem.
  • Praca hybrydowa – po okresie wdrożenia możliwość pracy w trybie 4 dni w biurze i 1 zdalnie.
  • Bogaty pakiet benefitów - m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe, 100% finansowane zajęcia języka angielskiego, wyjazdy integracyjne, zniżki na produkty,.
  • Szkolenia - możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Dzielenie się wiedzą - Wsparcie współpracowników z dużym doświadczeniem.
  •  Nowinki techniczne - Dostęp do nowinek technicznych z branży IT.
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu - sprawdź dojazd: Mosina, ul. Stanisława Lema 16.

  • Praca Mosina
  • Mosina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080