Customer Service Specialist with German
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Posługujesz się językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym? Nie boisz się wyzwań i chciałbyś rozwinąć się w obszarze obsługi klienta? Nie trać czasu i aplikuj!

Oczekujemy

  • język niemiecki na poziomie min. B1
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • otwartość na współpracę z innymi ludźmi
  • proaktywne podejście do powierzonych zadań
  • doskonałe umiejętności komunikacji i współpracy
  • umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem
  • podstawowa wiedza z zakresu Accounts Payable będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • praca hybrydowa (2 w tygodniu dni zdalnie, 3 dni stacjonarnie);
  • biuro zlokalizowane w Krakowie;
  • karta lunchowa;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie;
  • umowa o pracę tymczasową

Zadania

  • reagowanie na utrudnienia w procesie przetwarzania faktur od dostawców.
  • utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi dostawcami
  • obsługa zapytań związanych z dostawcami
  • odzyskiwanie podwójnych płatności
  • rozwiązywanie doraźnych problemów i pilnych wniosków o płatność
  • zapytania związane z zamówieniami, fakturami, płatnościami itp.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567