Customer Service Specialist with German and Italian
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SalesHR
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiadanie na zapytania klientów : najczęściej dotyczące aktywacji pakietu, płatności, wysyłek
  • sprawdzanie statusów klientów w systemie, ich płatności, rodzaju usług
  • wpisywanie danych do systemu
  • zamykanie zlecenia

WYMAGANIA:

firma zapewnia wszystkie niezbędne szkolenia (szkolenie trwa ok 14dni) - jest płatne przez pracodawcę

  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (C1) oraz włoskiego (C1), j angielski nie jest wymagany
  • doświadczenie w obsłudze klienta minimum rok
  • dobre umiejętności komunikacyjne, uśmiech
  • gotowość do pracy stacjonarnej (centrum Krakowa) - dogodny dojazd

OFERUJEMY:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie ustalanie indywidualnie - otwartość na oczekiwania
  • umowa o pracę na czas nieokreślony po wdrożeniu (14dni)
  • rozbudowane benefity min opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport
  • praca w młodym zgranym zespole
  • możliwość awansu

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544