Customer Service Specialist With German
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SalesHR
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: odpowiadanie na zapytania klientów ze Szwajcarii w języku niemieckim : najczęściej dotyczące aktywacji pakietu, płatności, wysyłek sprawdzanie statusów klientów w systemie, ich płatności, rodzaju usług wpisywanie danych do systemu zamykanie zlecenia WYMAGANIA: Firma zapewnia wszystkie niezbędne szkolenia (szkolenie trwa ok 14dni) - jest płatne przez pracodawcę bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (C1), drugi język nie jest wymagany doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego minimum rok dobre umiejętności komunikacyjne, uśmiech gotowość do pracy stacjonarnej (centrum Krakowa) - dogodny dojazd OFERUJEMY: wynagrodzenie : od 9 000 PLN brutto podstawa, dodatkowo premie za odpowiednią obsługę (do 2 000 PLN/mies.) - łącznie maksymalnie można zarobić ok 11 900 PLN brutto /miesięcznie umowa o pracę na czas nieokreślony po dwóch tygodniach wdrożenia rozbudowane benefity min opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport praca w młodym zgranym zespole możliwość awansu

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392