Customer Service Specialist with English (Order Management)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
SalesHR
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa klienta - od wpłynięcia zamówienia do systemu, poprzez potwierdzenie, zlecenie do produkcji, wysyłkę aż po wystawienie faktury i kontakt z klientem
  • odpowiedzi na zapytania klientów (przygotowywanie ofert)
  • zarządzanie zamówieniami klientów i kompleksowa obsługa
  • budowanie relacji z klientami którzy zlecaja zamowienia (kontakt mailowy, telefoniczny)

WYMAGANIA:
  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania zamówieniami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i zarządzania swoim czasem
  • znajomość MS Office oraz systemów do wprowadzania danych (CRM)
  • pogodna, kreatywna osobowość

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe : 7500 PLN brutto, umowa o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • paczki świąteczne
  • parking dla pracowników
  • standardowe godziny pracy (pon-pt) w komfortowo urządzonym biurze

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544