Customer Service Specialist (German/French)
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta aktualnie w związku z rozwojem usług poszukujemy osoby na stanowisko: Customer Service Specialist (German/French) , która będzie wspierać klienta w zakresie produktów z branży medycznej.

Twoje zadania:

  • wsparcie klientów w zakresie zapytań dotyczących produktów medycznych
  • obsługa zleceń przychodzących głównie przez email i chat
  • rozwiązywanie problemów, proponowanie zamienników i wsparcie administracyjne
  • budowanie relacji i pozytywnych doświadczeń klientów
  • współpraca z managerem i zespołem

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe w obszarach nauk ścisłych (np. chemia, biologia, biotechnologia, medycyna itp.)
  • znajomość języka angielskiego min. B2
  • znajomość języka niemieckiego lub francuskiego min. B2/C1
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista i dokładność
  • dostępność do pracy na pełen etat (w przedziale zmian między 8-19)

Benefity:

  • umowę o pracę
  • praca zdalna
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie wdrożeniowe
  • opieka medyczna
  • multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567