Customer service specialist
  • Gdynia
customer service specialist
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 8. 2024

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego wyróżnia ją bardzo wysoki standard pracy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Oczekujemy

Wierzymy, że wyróżnia Cię:

  • min 2 -letnie doświadczenie w pracy w obszarze obsługi klienta/ procesowaniu zamówień/ administracji/ logistyki
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość systemu SAP
  • orientacja na klienta
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (B2/C1)- umiejętność komunikowania się przez telefon i mailowo w języku angielskim
  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i analityczne,
  • sumienność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań,
  • komunikatywność, umiejętność budowania relacji i inicjatywa w działaniu,
  • nieustanne szukanie rozwiązań, samodzielność w dążeniu do celu,
  • umiejętności identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz wyszukiwania optymalnych rozwiązań
  • mile widziane prawo jazdy kat. B. i znajomość języka niemieckiego.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premię roczną
  • przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do programu sportowego
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • uczestnictwo w międzynarodowych projektach

Zadania

  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klientów
  • Udział w procesowaniu zamówień krajowych i eksportowych
  • Kontakt w języku angielskim z dostawcami i klientami w celu sprawnej realizacji zamówień
  • Dbanie o szybkie i efektywne rozwiązywanie problemów dot. składanych zamówień
  • Badanie satysfakcji i potrzeb klientów
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Zapewnienie niezbędnej dokumentacji materiałowej i produktowej dla klientów
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia wysokiej satysfakcji klientów
  • Wprowadzanie danych wspierających funkcjonowanie działu do systemu SAP
  • Inicjowanie działań mających na celu kompleksową obsługę klienta
  • Prowadzenie w niewielkim wymiarze projektów marketingowych, w tym m.in. wsparcie podczas przygotowań do targów itp.

  • Praca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721