Customer Service Specialist
  • Kutno
Kutno, Kutno, Województwo łódzkie, Polska
NewCold
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta zgodnie ze standardami NewCold
  • Optymalizowanie procesów łańcucha dostaw
  • Archiwizowanie dokumentów magazynowych zgodnie z wytycznymi klientów oraz polityką organizacji
  • Pozostawanie w ciągłym kontakcie z klientami oraz przewoźnikami w nagłych przypadkach związanych z zamówieniami klientów oraz nieprawidłowościami związanymi bezpośrednio z towarem
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji partnerskich z klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży logistyczno – magazynowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Zdolności organizacyjne
  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika
  • Dofinansowanie karty sportowej oraz możliwość dołączenia do grupowej polisy na życie
  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość wzięcia udziału w projektach na całym świecie w ramach grupy NewCold

  • Praca Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678