Customer Service Specialist
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Upin
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• Obsługa klienta w 3 kanałach: telefonicznie, mailowo oraz w showroomie
• Identyfikacja potrzeb klienta i dopasowywanie właściwych rozwiązań
• Przygotowywanie ofert i wycena zleceń
• Utrzymywanie relacji posprzedażowych z klientem
• Ścisła współpraca z Managerem Showroomu i CEO w zakresie prac administracyjnych
• Prowadzenie raportów
Wymagania:
• Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
• Znajomość branży osłon okiennych lub stolarki okiennej
• Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym
• Umiejętność planowania i organizacji pracy
• Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych i wymagających
• Obsługa programów CRM – Pipedrive, ERP – Enova, Autocad (dodatkowy atut)
• Znajomość języka angielskiego min. poziom A2
Oferujemy:
• Zatrudnienie na UoP
• Pracę stacjonarną w stałych godzinach 10:00-18:00 od poniedziałku do piątku
• Stałe wynagrodzenie 4000-5500 złotych netto
• Ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie grupowe
• Szkolenia m.in. sprzedażowe (standardy Upin, obsługa CRM), produktowe, techniczne, bezpośrednio u dostawców, w fabrykach
• Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, tablet, komputer)
• Możliwość rozwoju i awansu wewnątrz organizacji
• Pracę w zgranym zespole

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567