Customer Service Representative z niemieckim
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy.

Obowiązki

  • Wprowadzanie zamówień klientów do systemu
  • Monitorowanie wstrzymanych zamówień
  • Obsługa zapytań klientów
  • Odpowiedzialność za proces reklamacji
  • Zadania związane z przyspieszaniem dostaw
  • Tworzenie raportów
  • Sporządzanie arkuszy kalkulacyjnych

Wymagania

  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu Excel oraz systemu CRM
  • Samodzielność oraz zorientowanie na pomoc klientom

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiLife
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Pracę hybrydową po okresie próbnym
  • Dwa dodatkowe dni urlopu
  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080