Customer Service Representative with German
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Dla jednego z naszych Klientów, organizacji specjalizującej się w branży spożywczej, poszukujemy obecnie kandydata/ki na stanowisko Customer Service Representative with German.

Posiadasz doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku? Biegle posługujesz się językiem niemieckim? Chcesz rozwijać się razem z firmą o globalnym zasięgu? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację!

Oczekujemy

  • Minimum rocznego doświadczenia zawodowego zdobytego w działach Obsługi Klienta
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. C1
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysokich zdolności interpersonalnych
  • Odpowiedzialności
  • Zdolności do pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość systemu SAP bądź podobnego programu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową do końca 2024
  • Pracę w systemie zmianowym (pomiędzy 8:00 a 20:00)
  • Całkowicie zdalny system pracy
  • Możliwości rozwoju w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zadania

  • Mailowa i telefoniczna obsługa Klientów w zakresie pojawiających się zapytań
  • Odpowiedzialność za przyjęcie i realizację zamówień
  • Obsługa danych w systemie SAP
  • Dbałość o wysoki poziom satysfakcji Klientów
  • Realizacja zadań zgodnie z procedurami firmy

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567