Customer Service Manager SSC
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Warszawie, szukamy Customer Service Managera do zarządzania niewielkim zespołem w strukturach SSC. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad wszystkimi aspektami obsługi klienta i operacji logistycznych, zapewniając jak najlepszą dostawę produktów i usług.

Twoje zadania:

  • Rekrutacja, motywowanie i rozwój podległego zespołu, zapewnienie wysokich standardów obsługi
  • Optymalizacja procesów obsługi klienta i logistyki, od przyjęcia zamówienia po dostawę
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz dostawcami, w tym 3 PL (negocjowanie kontaktów i umów na terenie całej Europy)
  • Rozwiązywanie zapytań i reklamacji klientów
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności, identyfikowanie obszarów do poprawy i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań
  • Interweniowanie i rozwiązywanie problemów związanych z zarządzaniem zamówieniami w SAP
  • Analiza danych logistycznych, optymalizacja kosztów i zarzadzanie budżetem

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klienta (post sales), obsłudze zamówień bądź logistyce w tym minimum 2 lata na roli z podległym zespołem
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu SAP
  • Zdolności organizacyjne, operatywność, predyspozycje liderskie
  • Umiejętności: sprzedażowe, negocjacji, zarządzania czasem pracy, budowania relacji z klientem
  • Otwartość na zmiany

Benefity:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bonusy i prezenty okolicznościowe
  • Biuro w centrum Warszawy

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748