Customer Service Assistant with Swedish (new SSC)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
SalesHR
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie procesem zamówieniami od klienta (wpisywanie do systemu, wprowadzanie zmian, odpowiadanie na zapytania, monitorowanie statusu zamówień, sprawdzanie rozliczeń, przekierowywanie innych zapytań do odpowiednich działów)
  • zapewnienie bardzo dobrej jakości obsługi klienta (tylko klienci biznesowi) przez skuteczną komunikację i odpowiedzi (głównie maile)
  • rozpatrywanie ewentualnych skarg, reklamacji, zwrotów

WYMAGANIA:
  • minimum 1-2 lata doświadczenia w obsłudze klienta, najlepiej w strukturach SSC/BPO
  • biegła znajomość języka angielskiego (C1) oraz szwedzkiego (B1+/B2)
  • proaktywne podejście do klienta, samodzielność
  • bardzo mile widziane doświadczenie w pracy w systemie SAP
  • bardzo dobra obsługa komputera, pakietu Office
  • wykształcenie min licencjat

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę - wysokość wynagrodzenia do ustalenia (otwartość na oczekiwania finansowe)
  • pracę w skandynawskiej kulturze organizacyjnej, nastawionej na dobrostan pracownika
  • możliwość realnego awansu (struktury się dopiero tworzą w Polsce)
  • stacjonarny tryb pracy przez okres kilku miesięcy z komfortowo urządzonego biura w Gdańsku (przenoszenie procesów, start ) potem praca hybrydowa (3 dni biuro, 2 dni zdalnie)
  • pakiet benefitów dostępny w późniejszym terminie (obecnie na etapie ustalania, zbierania ofert etc)
  • możliwość uczestniczenia w całkowicie nowym projekcie jednej z większych skandynawskich firm

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246