Customer Service and Logistics Specialist
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
PK Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zamówień od klientów i monitorowanie postępu realizacji.
  • Zapewnienie terminowej i zgodnej z oczekiwaniami klienta dostawy.
  • Profesjonalna i skuteczna obsługa klienta.
  • Monitorowanie i doskonalenie procesów obsługi klienta.
  • Operacyjny kontakt z dostawcami oraz współpraca z agencją celną.
  • Zarządzanie pracą magazynu w zakresie przyjmowania, składowania i wysyłki towarów.
  • Wystawianie faktur i monitorowanie płatności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Orientacja na klienta i jego potrzeby.
  • Znajomość branży dodatków do żywności będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Adekwatne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet benefitów.
  • Narzędzia pracy potrzebne do realizacji zadań.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów.
  • Pracę w stabilnej firmie z 14-letnim doświadczeniem na rynku.

O nas

PK Components – lider w dystrybucji surowców do produkcji suplementów diety – poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Obsługi Klienta, który z zaangażowaniem zadba o naszych klientów i efektywnie zarządzi łańcuchem dostaw oraz realizacją zamówień.

Dołącz do naszego zespołu, który łączy pasję do jakości z innowacyjnym podejściem!

Jeśli szukasz stabilnego, a jednocześnie inspirującego miejsca do rozwoju swoich umiejętności – czekamy właśnie na Ciebie!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PK COMPONENTS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: Wita Stwosza 48/108, 02-661 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: hr@pkcomponents.pl.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087