Customer Service Administrator with English
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Dla jednego z naszych klientów, organizacji będącej wiodącym dostawcą baterii, poszukujemy obecnie kandydata/ki na stanowisko Customer Service Administrator with English.

Posiadasz doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku? W bardzo dobrym stopniu posługujesz się językiem angielskim? SAP nie ma przed Tobą tajemnic? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację!

Oczekujemy

  • Minimum rocznego doświadczenia zdobytego na podobnym stanowisku
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętności obsługi programu SAP
  • Otwartości i komunikatywności
  • Elastyczności w działaniu
  • Zorientowania na Klienta

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na bazie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Biurowe godziny pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie roczną
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie)

Zadania

  • Mailowa i telefoniczna obsługa Klientów
  • Przyjmowanie zamówień, wystawianie faktur, aktualizacja danych Klientów oraz danych produktowych
  • Odpowiedzialność za obszar reklamacji
  • Kompleksowe wsparcie Klientów od momentu zapytania ofertowego aż po dostawę i fakturowanie
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz fabrykami w zakresie obsługi zamówień, weryfikacji dostępności towarów oraz innych działań wspierających procesy logistyczne
  • Realizacja zadań zgodnie z wyznaczonymi celami
  • Wsparcie i raportowanie do zespołu sprzedaży
  • Obsługa danych Klientów w systemach operacyjnych (SAP)
  • Dbałość o poprawną komunikację oraz najwyższą jakość obsługi

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246