Cukiernik - specjalista od wypieków- Reda
  • Wejherowo
Wejherowo, Wejherowo, pomorskie, Polska
Gastro Magazyn Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Lokalizacja: RedaJesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, liderem na rynku diet pudełkowych, i szukamy pasjonatów cukiernictwa, którzy dołączą do naszego zespołu. Jeżeli kochasz pieczenie i chcesz tworzyć zdrowe i smaczne desery, to miejsce jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie deserów zgodnie z naszymi unikalnymi recepturami.
  • Tworzenie zdrowszych wersji tradycyjnych deserów z użyciem naturalnych składników, takich jak owoce, warzywa, pełnoziarniste i bezglutenowe mąki oraz naturalne słodziki.
  • Dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy.
  • Przestrzeganie standardów HACCP i BHP.
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w gastronomii lub przemyśle spożywczym – to dla nas ważne!
  • Umiejętność sporządzania wypieków na dużą skalę.
  • Doświadczenie w kuchni cateringowej będzie dodatkowym atutem.
  • Dokładność i umiejętność organizacji czasu pracy.
  • Zdolność do pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w weekendy.
  • Czystość, staranność i rzetelność.
  • Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia.
  • wymagana komunikatywna znajomość j.polskiego

Co oferujemy:

  • •Ciepłe posiłki w czasie pracy.
  • •Kawa, herbata, woda.
  • •Firmowa odzież i odzież ochronna.
  • •Stawka: na start Umowa zlecenie ze stawką 45 zł brutto, po 3 miesiącach przejście na B2B ze stawką 55 zł . Jeśli już mas otwartą działalność zaczynasz od stawki 50 zł , a po 3 miesiącach 55 zł /h
  • •Po okresie pełnych 3 miesięcy od zatrudnienia -obejmuje program premii frekwencyjnych
  • •Gwarantujemy terminowe i pewne wynagrodzenie.
  • •Pracę w zgranym zespole.
  • •Stabilne zatrudnienie.
  • •Możliwość wypracowania dodatkowych godzin.
  • •Otwartą ścieżkę kariery.
  • •Możliwość przystąpienia do benefitów: karta Multi-Sport oraz ubezpieczenie grupowe na życie z bogatym pakietem wsparcia finansowego w razie wypadków losowych

  • Jeśli masz pytania - dzwoń od 8-16 na numery telefonów: j.polski: 533-133-453, j.ukraiński: 883-933-503

  • Praca Wejherowo
  • Wejherowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584