Cukiernik / Cukierniczka
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Arche Restauracje Sp. z o.o.
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pieczenie i przygotowywanie ciast, monoporcji oraz dekoracji deserów zgodnie z ustalonymi przepisami i standardami jakości,
  • Zachowanie najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa w kuchni,
  • Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w tworzeniu monoporcji),
  • Zdolności manualne oraz zmysł estetyczny,
  • Zainteresowanie kreatywnym cukiernictwem,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
  • Utrzymywanie porządku i higieny stanowiska pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • Elastyczny czas pracy,
  • System premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach Grupy Arche,
  • Pracownicze rabaty na usługi noclegowe i gastronomiczne we wszystkich obiektach Grupy Arche.

  • Praca Gdańsk
  • Cukiernik Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064