Cukiernik
  • Kraków
Cukiernik
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Daniel
8. 5. 2024

Cukiernia w Skotnikach ul . Hufcowa poszukuje samodzielnego cukiernika.
Zakres obowiązków na stanowisku :
praca 5/6 dni w tygodniu
przygotowywanie wyrobów cukierniczych wedle receptur
kontrola jakości
utrzymanie porządku na stanowisku pracy
Nasze wymagania:
doświadczenie
komunikatywność
Inicjatywa , zapał i entuzjazm w działaniu
aktualne orzeczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych ,
znajomość ciast francuskich , półfrancuskich, drożdżowych
gotowość do pracy 6 dni w tygodniu.
Oferujemy:
Wynagrodzenie uzaleznione od doswiadczenia ok, 5000/6000 netto
Stabilne zatrudnie w oparciu o umowe lub B2B
Przyjemna atmosfera
Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania i zainteresowało Cie praca w naszym zespole prześlij proszę nam swoje CV
Informujemy ze skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami .

  • Praca Kraków
  • Cukiernik Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293