Cukiernik
  • Rzeszow
Cukiernik
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Schiever Polska
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie produktów zgodnie z recepturami,
  • weryfikacja receptur, przygotowywanie prób nowych produktów,
  • dbałość o jakość i estetykę przygotowywanych produktów,
  • obsługa pieców cukierniczych,
  • przestrzeganie zasad higieny i procedur na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:
  • wykształcenia gastronomicznego lub pasji do pieczenia,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • znajomość systemu HACCP oraz zasad Dobrej Praktyki Higienicznej i Produkcyjnej.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wdrożenie na stanowisko pracy,
  • premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy,
  • prywatną opiekę medyczną (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),
  • atrakcyjne świadczenia socjalne np.: bony na święta, karnety sportowe, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, bilety do kina/teatru itp.,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość wzięcia udziału w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”,
  • udział w kwartalnych „spotkaniach przy kawie”, podczas których otrzymasz wiele ciekawych informacji, a także słodkie co nieco :).

  • Praca Rzeszów
  • Cukiernik Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228