Cukiernik
  • Sieroszewice
Cukiernik
Sieroszewice, Sieroszewice, Województwo wielkopolskie, Polska
Cukiernia Piekarnia Raszków
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta pracy: Cukiernik w Cukierni Piekarni Raszków

Lokalizacja: Raszków, woj. wielkopolskie (koło Ostrowa Wlkp.)

Cukiernia Piekarnia Raszków poszukuje utalentowanej i zaangażowanej osoby na stanowisko cukiernika. Jeśli masz pasję do tworzenia wyjątkowych wypieków i chcesz pracować w przyjaznym środowisku, dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

   Przygotowywanie ciast, ciastek, tortów oraz innych wyrobów cukierniczych zgodnie z recepturami.

   Dekorowanie wypieków oraz dbanie o ich estetyczny wygląd.

   Opracowywanie nowych przepisów i pomysłów na innowacyjne wyroby cukiernicze.

   Kontrola jakości surowców oraz gotowych produktów.

   Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa w miejscu pracy.

   Współpraca z zespołem piekarni, cukierni oraz punktów dystrybucyjnych w celu realizacji zamówień klientów.

Wymagania:

   Jakiekolwiek doświadczenie na stanowisku cukiernika

   Znajomość różnych technik cukierniczych oraz umiejętność pracy z różnorodnymi surowcami.

   Kreatywność i zmysł estetyczny.

   Umiejętność pracy pod presją czasu oraz dbałość o szczegóły.

   Chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.

   Punktualność, sumienność i zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:

   Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

   Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.

   Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

   Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

   Zniżki na produkty cukiernicze i piekarnicze.

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie wysoką jakość w pracy cukiernika i chcesz rozwijać swoje umiejętności to wypełnij arkusz rekrutacyjny na stronie.

Twórz z nami wyjątkowe słodkości i sprawiaj radość naszym klientom każdego dnia!

  • Praca Sieroszewice
  • Sieroszewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045