Cukiernik
  • Bydgoszcz
Cukiernik
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Marzysz o pracy w świecie słodkości? Nasz Klient, Cukiernia Sowa - synonim doskonałości w cukiernictwie - poszukuje właśnie Ciebie! Dołącz do bydgoskiego zespołu utalentowanych cukierników i wspólnie stwórzcie niezapomniane dzieła smaku.

Zadania:

  • Ręczna produkcja różnorodnych ciast i ciasteczek
  • Masz okazję wkładać serce i pasję w każdy etap produkcji - od wyrabiania ciasta aż po wykończenie dekoracji.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowejw godzinach 5:30-13:30 i 13:30-21:30 lub 1-zmianowejod 21:30-5:30
  • Wykształcenie i doświadczeniew cukiernictwie lub piekarnictwie.
  • Znajomość technologii produkcji wyrobów cukierniczych
  • Aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne.
  • Zaangażowanie, precyzja i dbałość o szczegóły.

Oferta:

  • Kompleksowe szkolenia i wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.
  • Szanse na rozwój zawodowy i awans w strukturach firmy.
  • Zatrudnienie na początku na podstawie umowy zlecenia (okres próbny) potem bezpośrednio na podstawie umowy o pracę.
  • Oferta obejmuje pakiet relokacyjny dla zainteresowanych spoza Bydgoszczy(przez 6 msc. opłata tylko za media resztę pokrywa pracodawca).
  • Ubezpieczenie grupowe dla pracowników.
  • Bogaty pakiet socjalny(karty Pluxee, bony świąteczne, pakiet medycznymoje PZU).
  • Udział w imprezach integracyjnych.
  • Zamiast owocowych czwartków, zapewniamy słodki poczęstunek!

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferta dotyczy umowy stałej.

  • Praca Bydgoszcz
  • Cukiernik Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509