Cukiernik
  • Wielki Kack
Cukiernik
pomorskie, Wielki Kack, pomorskie, Polska
Service Jobs Sp. z o.o.
22. 3. 2024

Poszukujemy osób na stanowisko Cukiernika, która dołączy do naszego zespołu i pomoże w tworzeniu wyjątkowych wypieków i słodkości.

Cukiernik

Obowiązki

  • Pieczenie i składanie ciast i tortów zgodnie z recepturami i standardami firmy.
  • Dbanie o najwyższą jakość i smak naszych wyrobów, stosując się do ustalonych norm jakościowych.
  • Utrzymywanie porządku i czystości w swoim miejscu pracy oraz przestrzeganie zasad higieny.
  • Praca zgodnie z ustalonym grafikiem, w trzech zmianach.
  • Wykonywanie innych obowiązków związanych z pracą cukiernika.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub co najmniej 6 letnie doświadczenie jako Kucharz/Szef Kuchni.
  • Znajomość języka polskiego.
  • Sumienność, punktualność oraz zaangażowanie.
  • Zaradność i samodzielność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: od 5 000 zł do 6 500 zł brutto.
  • Premie uznaniowa przyznawana za wykonywanie obowiązków, punktualność i zaangażowanie.
  • Umowę o pracę

  • 40 godzin tygodniowo, w tym trzy zmiany:
  • I zmiana (poniedziałek-piątek) od godziny 4:00 do 11:00 oraz sobota od 4:00 do 9:00.
  • II zmiana (poniedziałek-piątek) od godziny 11:30 do 19:30.
  • III zmiana (niedziela-czwartek) od godziny 20:00 do 3:00 oraz piątek od 20:00 do 1:00.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714