Cukiernik
  • Warsaw
Cukiernik
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
PUTKA SP. Z O.O.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Cukiernik

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności produkcyjnych na przydzielonym stanowisku pracy;
  • Obsługa maszyn I urządzeń;
  • Produkcja i wypiek wyrobów cukierniczych.

Nasze wymagania

  • Wysoka motywacja do pracy;
  • Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Gotowość do pracy w weekendy;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna / badanie na nosicielstwo;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i rozpoznawalnej firmie;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karty multisport, wczasy firmowe, kurs językowy, imprezy integracyjne, paczki świąteczne, PPE)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • karta Benefit
  • szkolenia

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV

Piekarnie Cukiernie Putka to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie mazowieckim. To firma rodzinna o korzeniach rzemieślniczych i 100-letniej historii. W swojej działalności łączy tradycję z nowoczesnością, aby codziennie dostarczać Klientom produkty najwyższej jakości.

Poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania wyrażasz zgodę:„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.”W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w treści aplikacji lub CV umieścić klauzulę:„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”Pamiętaj, że wszystkie ww. zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w dowolnym momencie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem https://www.putka.pl/upload/przetwarzanie_danych_putka.pdfUprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

  • Praca Warszawa
  • Cukiernik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851