CRM System Lead (Key User/ Masterdata)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
1. 8. 2024

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Katowicach, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko CRM System Lead (Key User/ Masterdata).

Twoje obowiązki
  • Nadzór nad poprawnością danych w systemie CRM (MS Dynamics 365).
  • Nadzór nad poprawnością danych w obszarze systemów do ofertowania oraz SAP
  • Koordynacja działań związanych z wdrażaniem strategii cenowych
  • Analiza realizacji planów operacyjnych poszczególnych działów i grup produktowych
  • Przygotowywanie raportów w PowerBI, SAC oraz AfO
  • Współpraca z zespołami sprzedażowymi i marketingowymi w celu optymalizacji procesów biznesowych
  • Identyfikacja i wdrażanie usprawnień w obszarze zarządzanych procesów
  • Szkolenie i wsparcie użytkowników w zakresie zarządzanych systemów

Twoje doświadczenie
  • Znajomość oprogramowania klasy CRM lub SAP
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość SAP w obszarze CO-FI oraz SD-MD
  • Znajomość oprogramowania PowerBI oraz SAC
  • Doświadczenie w analizie danych i przygotowywaniu raportów
  • Umiejętność pracy w zespole oraz koordynacji działań między działowych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Nasz klient oferuje:
  • Zatrudnienie w stabilnej organizacji w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna lub ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Wyjazdy integracyjne
  • Budżet na szkolenia.
  • Premia roczna

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Katowice
  • Key Account Manager Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584