CRM scientist (k/m)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Santander Bank Polska
16. 4. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe
  • Salesforce
  • SAS
  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie kampanii CRM w oparciu o analizę potencjału bazy klientów
  • udział w projektach z zakresu narzędzi CRM
  • rozwijanie się w zakresie targetowania i retargetingu w wielu kanałach komunikacji
  • pracowanie w mocno przyszłościowej dziedzinie jaką jest analiza danych

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie z różnymi rozwiązaniami z obszaru direct marketingu (np. Adobe, Salesforce, SAS), personalizacją komunikacji oraz testami A/B
  • potrafisz przygotowywać kampanie CRM, kierowane do klientów w rożnych kanałach kontaktu
  • potrafisz identyfikować potrzeby klienta masz ukończone studia (preferowane kierunki: matematyka, statystyka, informatyka, ekonometria lub pokrewne)
  • bardzo dobrze znasz język SQL oraz masz doświadczenie w pracy na dużych zbiorach danych
  • posiadasz zdolności analityczne, trafnego wnioskowania, sprawnie określasz zależności pomiędzy danymi i problemami
  • masz doświadczenie w zakresie przygotowania analiz danych klienta
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe
  • ciekawe i strategiczne projekty
  • wsparcie zespołu, otwartość, docenianie
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • oferta produktowa banku oraz pożyczki na cele mieszkaniowe na atrakcyjnych warunkach
  • prywatna opieka zdrowotna
  • system kafeteryjny i karta Multisport
  • wydarzenia i aktywności wellbeingowe
  • wsparcie dla rodziców
  • benefity dla osób z niepełnosprawnościami

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników

Czujesz, że masz MOC, którą chcesz podzielić się ze światem? Nasz bank to idealnie miejsce do tego. MOC rozwoju, MOC zespołowości, MOC benefitów dla każdego, MOC wpływu na efekty pracy, MOC wsparcia i wiele innych, które odkryjesz dołączając do nas. Zrób ten krok w karierze i pracuj z nami!

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w: Al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: iod@santander.pl.

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864