CRM Manager
  • Warszawa
CRM Manager
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Chylińscy sp z o.o.
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

CRM Manager

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i weryfikacja systemów CRM we wszystkich działach dilerstwa
  • Zarządzanie danymi
  • Szkolenie i wsparcie użytkowników
  • Raportowanie i analiza
  • Optymalizacja procesów
  • Zarządzanie uprawnieniami
  • Komunikacja z dostawcami CRM
  • Codzienna weryfikacja wszystkich pracowników mających dostęp do baz danych w tym CRM. Zlecenie im zadań oraz korekt

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad pracy w środowisku CRM
  • Znajomość procesów sprzedażowych w branży motoryzacyjnej
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint
  • Doświadczenie w zarzadzaniu zespołem
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność współpracy w zespole
  • Doświadczenie w zarządzaniu zadaniami realizowanymi przez współpracowników

To oferujemy

  • Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się marce
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od realizacji celów KPI

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584