CRM (Creatio) Engineer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Hays Poland
16. 9. 2024

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko CRM engineer.

Twój zakres obowiązków:

  • Konfiguracja systemu CRM
  • Tworzenie rozszerzeń i nowych modułów
  • Budowanie integracji z innymi systemami
  • Udział w migracji do nowego rozwiązania
  • Analiza i optymalizacja istniejących przepływów integracyjnych
  • Współpraca lub samodzielne tworzenie scenariuszy testowych
  • Współpraca przy testach biznesowych i realizacja testów na poziomie technicznym
  • Tworzenie dokumentacji oraz udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania
  • Współpraca z zespołami rozwijającymi systemy dziedzinowe i szynę integracyjną

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Znajomość C#/.NET minimum 2 lata doświadczenia
  • Umiejętność konfiguracji procesów na platformach low code
  • Znajomość zasad tworzenia interfejsów integracyjnych (REST API)
  • Doświadczenie w integracji aplikacji .NET
  • Umiejętność zarządzania cyklem życia wdrożeniowym

Mile widziane:

  • Doświadczenie z Creatio CRM
  • Znajomość baz danych, SQL
  • Znajomość Kafka
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584