CRM & Marketing Automation Specialist
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Useme
3. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy?

Useme to platforma działająca od 2013 roku, dzięki której freelancer może zdobyć nowe zlecenia, wystawić fakturę bez własnej działalności gospodarczej i zabezpieczyć wynagrodzenie w umowie z nowym klientem, a zleceniodawca może znaleźć i rozliczyć swoich podwykonawców. Od lat jesteśmy liderem rozliczania pracy zdalnej w Polsce, a teraz także w Europie Centralnej oraz Wschodniej.

Kogo szukamy?

Szukamy pasjonata lub pasjonatki marketing automation z doświadczeniem w zarządzaniu narzędziami CRM. Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań, jest proaktywna i dąży do ciągłego doskonalenia procesów (+spełnia poniższe wymagania), to wysyłaj do nas swoje CV!

Nasze wymagania:

  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia w marketing automation
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2 (komunikatywnie)
  • Masz doskonałe umiejętności analityczne z możliwością przełożenia danych na praktyczne insighty
  • Masz naturalną chęć do ulepszania procesów poprzez testowanie i eksperymentowanie
  • Jesteś osobą proaktywną w analizie działań i szukaniu nowych rozwiązań
  • Lubisz w pełni wykorzystywać techniczne możliwości narzędzi (głównie HubSpota)
  • Znasz podstawy RODO

Mile widziane:

  • Znajomość HubSpota (Marketing Hub i Service Hub)
  • Doświadczenie w automatyzacji sprzedaży i customer service

Twoje obowiązki:

  • Wdrażasz automatyzacje i inne kreacje w HubSpot: workflows, e-maile, powiadomienia, landing pages, formularze, listy itp.
  • Przeprowadzasz testy A/B i eksperymenty
  • Proaktywnie tworzysz i analizujesz raporty
  • Dbasz o pełne wykorzystanie technicznych aspektów HubSpot (Marketing Hub + Service Hub)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 8-10K brutto (UoP)
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej w centrum Wrocławia
  • Zajęcia z angielskiego
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia i konferencje

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Zbieramy CV do dnia 14 czerwca 2024.
  • Rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami.
  • Zadania rekrutacyjne.
  • Rozmowa rekrutacyjna.
  • Decyzja o zatrudnieniu i oferta! lub informacja zwrotna.

Dołącz do nas i przekonaj się, jak fajnie może być w pracy!

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Chief marketing officer Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851