Creative Copywriter
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Focus Nation Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie koncepcji kreatywnych, kampanii, platform komunikacyjnych
  • tworzenie idei, haseł, scenariuszy, tekstów reklamowych
  • rozwój i adaptacja istniejących projektów
  • aktywny udział w kreatywnej burzy mózgów
  • opracowywanie odpowiedzi na zapytanie klienta (brief)
  • przygotowanie warstwy copywriter’skiej, narracyjnej oferty agencji (DIGITAL, ATL, BTL)
  • bliska współpraca z innymi twórcami w zespołach projektowych (art, strategia, client service, shooty)
  • raportowanie realizacji projektów

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie pracy w agencji reklamowej
  • portfolio dokumentujące kompetencje i dokonania (zgłoszenia bez portfolio – np. link lub pdf – nie będą rozpatrywane)
  • umiejętność opracowania idei kreatywnych i ich prezentacja przed klientem
  • dbałość językowa – umiejętność kompleksowego i rzetelnego opracowywania tekstów
  • proaktywność w procesach burzy mózgów
  • umiejętność rozszerzania idei kreatywnej na poszczególne narzędzia
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysokie kompetencje komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodyscyplina, dokładność, profesjonalizm
  • znajomość trendów (KOMUNIKACJA, REKLAMA, MARKETING)

To oferujemy

  • elastyczne forma zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
  • współpracę z ludźmi, którzy lubią to co robią
  • pracę dla znanych polskich i zagranicznych marek
  • rozwijanie i zdobywanie nowych umiejętności
  • pracę w komfortowym biurze w samym sercu Saskiej Kępy
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (w tym do nauki języka angielskiego) oraz wydarzeń branżowych, w których udział jest uzasadniony biznesowo
  • dofinansowanie do pakietu medycznego dla Ciebie oraz możliwość wykupienia pakietu medycznego dla członków Twojej rodziny

  • Praca Warszawa
  • Copywriter Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080