Creative Copywriter
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
brantt__
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Kogo szukamy:

Poszukujemy doświadczonego Copywritera do współpracy zdalnej, opartej na elastycznych warunkach. Osoby, która wesprze nas w kompleksowym opracowywaniu projektów komunikacyjnych dla naszych klientów.

O nas:

Jesteśmy niezależną agencją kreatywną o butikowym charakterze, z niewielką strukturą organizacyjną, przyjazną atmosferą i zrównoważonym tempem pracy. Specjalizujemy się w budowaniu silnych i wartościowych marek, tworzeniu nowoczesnych serwisów internetowych i efektywnej komunikacji w nowych mediach.

Umiejętności:

  • Doświadczenie w pracy jako copywriter, najlepiej w agencji reklamowej lub pokrewnym środowisku.
  • Doskonała znajomość języka polskiego (zarówno w mowie, jak i w piśmie) oraz umiejętność tworzenia kreatywnych i bezbłędnych tekstów.
  • Nadążanie za trendami w branży marketingowej;
  • Innowacyjność i kreatywne podejście, pozwalająca wyjść poza utarte schematy;
  • Umiejętność zarządzania projektem w zakresie swoich zadań.

Zadania:

  • Tworzenie atrakcyjnych i zróżnicowanych tekstów marketingowych, w tym sloganów, opisów produktów, artykułów blogowych, treści na strony internetowe, postów w mediach społecznościowych, prezentacji, newsletterów, itp.
  • Projektowanie nazw i claimów w ramach procesów brandingowych.
  • Redagowanie i dostosowywanie treści zgodnie z potrzebami klientów i strategią marki.
  • Współpraca z zespołem kreatywnym przy opracowywaniu koncepcji kampanii reklamowych.
  • Udział w burzach mózgów i kreatywnych warsztatach, mających na celu generowanie nowych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań.

Mile widziane:

  • Znajomość zasad SEO i umiejętność optymalizacji treści pod kątem wyszukiwarek.
  • Zdolności analityczne i umiejętność interpretowania danych marketingowych.

Oferujemy:

  • Elastyczną formę współpracy;
  • Samodzielność w realizowanych działaniach;
  • Udział w projektach charakteryzujących się dużą różnorodnością na styku wielu dziedzin biznesu;
  • Twórczą atmosferę w zgranym zespole oraz jego wsparcie;
  • Dostęp do szkoleń, kursów, konferencji.

Proces rekrutacji:

  1. Przegląd nadesłanych aplikacji.
  2. Kontakt z wybranymi kandydatami, zebranie dodatkowych informacji w postaci ankiety.
  3. Telekonferencja z wybranymi kandydatami.
  4. Rozpoczęcie współpracy z wybranym kandydatem.

  • Praca Wrocław
  • Copywriter Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080