Corporate Finance Advisor/ Business Partner (Junior) (m/k)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
PROFIT HR
16. 9. 2024

PROFIT HR (Certyfikat 8985) specjalizuje się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

Nasi Klienci to spółki międzynarodowe o ugruntowanych pozycjach, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych.

Obecnie poszukujemy dla niemieckiej spółki z siedzibą w Katowicach, należącej do międzynarodowej grupy, działającej na całym świecie w branży metalurgicznej, kandydata/kandydatki na stanowisko w dziale finansowym. Nasz Klient od wielu lat z sukcesem działa na rynku polskim i wraz z rozwojem powiększa swój zespół pracowników. Właśnie w związku z rozwojem działu, chcielibyśmy zatrudnić kolejną osobę, która zwiąże się z firmą na wiele lat. Przyjazna atmosfera, niska rotacja i kompetentny team, to tylko kilka zalet, które charakteryzują firmę naszego Klienta.

DORADCA DS. FINANSÓW KORPORACYJNYCH/ Corporate Finance Advisor/ Business Partner (m/k)

Miejsce pracy: Katowice/ Brynów

Praca hybrydowa (1/2 razy w tygodniu w biurze)

Branża: Finanse/ Treasury/ Bankowość/ Przemysł

Numer referencyjny: TS/SDM/KAT

ZADANIA I OBOWIĄZKI:

•      Stworzenie interfejsu do poszczególnych krajów, banków, jak również do organizacji regionalnych dla systemów IT (TIS i SAP TRM).

•      Administracja transakcji płatniczych,

•      Digitalizacja procesów płatniczych

•      Współpraca z Liderem i pozostałymi pracownikami w celu poprawy jakości pracy

•      Udział w testach operacyjnych i systemowych oraz zapewnianie ciągłości funkcjonowania dla procesów operacyjnych

•      Przygotowywanie zestawień, analiz i statystyk zgodnie z potrzebami

WYMAGANIA:

•      Wykształcenie wyższe kierunkowe rachunkowość lub finanse lub bankowość

•      Doświadczenie w bankowości, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w środowisku międzynarodowym

•      Znajomość j. angielskiego min C1

•      Znajomość j. niemieckiego min B2

•      Znajomość programów MS Office, programy ERP, SAP

•      Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, zdolność do wywierania wpływu

•      Orientacja na klienta,

•      Elastyczne i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

•      Bardzo dobre umiejętności analityczne

•      Samodzielność/Sumienność,

•      Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością używania języka angielskiego i niemieckiego na co dzień
  • Intensywną fazę wdrożeniową
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Rozwój kompetencji i zakresu zadań
  • Miłą atmosferę pracy
  • Stabilny zespół ekspertów
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Pakiet benefitów
  • Ubezpieczenie zbiorowe
  • Dni owocowe
  • Kursy językowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość kombinacji pracy stacjonarnej z pracą w systemie Home Office
  • Dzień wolny w dniu własnych urodzin
  • Dni wolne w oficjalne dni świąteczne w Niemczech
  • Wyjazdy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zaznajomienie się z klauzulą i wyrażenie zgody podając poniższą treść w odpowiedniej wersji językowej w przesłanym CV:

  • Praca Katowice
  • Business Development Manager Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567