Copywriter w KotRabatowy.pl
  • Inowrocław
Inowrocław, Inowrocław, kujawsko-pomorskie, Polska
KotRabatowy.pl
16. 9. 2024
4300 - 4900zł

Portal Kotrabatowy.pl to miejsce, które pomaga oszczędzać. Znajdziesz u nas promocje i kody rabatowe do najlepszych sklepów internetowych, a także praktyczne porady zakupowe. Szukamy osoby do naszego zespołu, która pomoże realizować misję portalu i tworzyć treści najwyższej jakości. Byłoby miło gdyby interesował Cię marketing internetowy, a z kieszeni wystawało lekkie pióro.

Jeśli przyjmiemy Cię na nasz pokład, Twoje zadania będą polegały na:

• tworzeniu treści na stronę WWW

• pisaniu artykułów na bloga

• działaniu w Social Media

• pisaniu artykułów sponsorowanych

• tworzeniu opisów sklepów internetowych

Czego od Ciebie oczekujemy:

• Minimum rocznego doświadczenia w redagowaniu treści on-line (doświadczenie w dziale marketingu mile widziane)

• Zabawy słowem

• Umiejętności pisania na różnorodne tematy

• Zainteresowania marketingiem internetowym

• Zaangażowania

• Zaznajomienia się z naszym portalem -https://kotrabatowy.pl/ i tematyką kodów rabatowych i kuponów

Co oferujemy?

• Umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym

• Pracę w młodym zespole

• Możliwości rozwoju

• Odpowiedni sprzęt do pracy

• Możliwość pracy zdalnej

Jeśli brzmi interesująco – dołącz do nas!

  • Praca Inowrocław
  • Inowrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567