Copywriter SEO
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
PROMITEL sp. z o. o. sp. k.
18. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • - Tworzenie optymalizowanych treści zgodnych z wytycznymi SEO
  • - Przeprowadzanie researchu słów kluczowych i analizowanie trendów wyszukiwania
  • - Pisanie artykułów blogowych, opisów produktów i innych materiałów marketingowych
  • - Monitorowanie i raportowanie wyników SEO
  • - Współpraca z zespołem marketingowym i specjalistami SEO w celu poprawy widoczności strony w wynikach wyszukiwania

Nasze wymagania

  • - Znajomość zasad SEO i umiejętność ich zastosowania w tworzeniu treści
  • - Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • - Doświadczenie w pisaniu i redagowaniu tekstów marketingowych
  • - Umiejętność analizy słów kluczowych i trendów wyszukiwania
  • - Kreatywność i umiejętność dostosowywania stylu pisania do różnych grup docelowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, pełny etat
  • Bardzo realne możliwości rozwoju, awansu i wzrostu wynagrodzenia;
  • Stabilną pracę z najlepszymi producentami o światowym zasięgu
  • Pracę z zaangażowanym i wspierającym się zespołem;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz zniżki pracownicze;
  • Narzędzia niezbędne do pracy wysokiej jakości (laptop, smartfon);
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna
  • Wsparcie rozwoju zawodowego, profesjonalne szkolenia

  • Praca Chorzów
  • Copywriter Chorzów
  • Specjalista SEO Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584