Copywriter produktowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Ekofabryka
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Copywriter produktowy ♻

Zakres obowiązków

  • wprowadzanie nowych produktów
  • dbanie o zgodność opisów z zasadami SEO
  • pozyskiwanie danych odnośnie produktów od producentów (często w języku angielskim)
  • dbanie o poprawność danych technicznych
  • dbanie o wizualną stronę witryny
  • opcjonalnie: tworzenie treści na FB/Insta/LinkedIn
  • opcjonalnie2: wsparcie w obsłudze Klienta: zamówienia/telefon/mail

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • lekkie pióro ✒
  • oko do detali
  • praca na platformie Wordpress
  • komunikatywny angielski ✔
  • znajomość platformy Baselinker
  • dobra organizacja pracy / wielozadaniowość ‍

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat ✔
  • stałe godziny pracy 08:00-16:00 ✔
  • pracę w kilkuosobowym zespole ✔
  • konkurencyjne wynagrodzenie – zależne od doświadczenia, predyspozycji, wyników ✔
  • UWAGA: praca stacjonarna, brak możliwości pracy zdalnej

O nas

Ekofabryka to mała firma z proekologicznym zacięciem. Zajmujemy się dostarczaniem pojemników do segregacji odpadów dla Klientów instytucjonalnych oraz gospodarstw domowych - od tego bynajmniej zaczęliśmy w 2017 roku. W tym momencie wzmacniamy kolejne kategorie z dużym potencjałem ekologicznym i ekonomicznym, tj.:

zagospodarowanie wody deszczowej ,

gospodarowanie odpadami niebezpiecznymi ☣,

a także produkty wspomagające tworzenie kompostu .

Jednocześnie staramy się zwiększać świadomość społeczeństwa w zakresie ekologii i działać profilaktycznie na rzecz wspólnego dobra np. przez stworzenie gry planszowej edukującej w kontekście segregacji odpadów: EKOMIASTO

Więcej o nas znajdziesz tu https://ekofabryka.com.pl/o-nas/ oraz tu https://www.facebook.com/Ekofabryka/

  • Praca Poznań
  • Copywriter Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045