Contract Logistics Sales Executive
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
Logwin Poland Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż usług logistyki kontraktowej (3PL) i budowanie długofalowej współpracy z klientami z Polski oraz Europy;
  • Monitorowanie rynku i poszerzanie informacji na temat zapotrzebowania na usługi logistyczne;
  • Budowanie bazy potencjalnych klientów;
  • Monitorowanie przetargów na usługi oferowane przez Logwin;
  • Ścisła współpraca z działem projektującym proponowane rozwiązania dla danego klienta;
  • Współtworzenie i aktualizacja prezentacji rozwiązań i oferty sprzedażowej w odpowiedzi na zapytania przetargowe i inne zapytania klientów;
  • Organizacja i prowadzenie spotkań z obecnymi oraz potencjalnymi klientami, prowadzenie prezentacji usług Logwin oraz możliwych rozwiązań;
  • Podejmowanie działań służących finalizacji procesu sprzedaży i pozyskania kontraktu.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pozyskiwaniu klientów w obszarze usług logistyki kontraktowej;
  • Znajomość rynku logistycznego;
  • Umiejętność dotarcia do osób decyzyjnych po stronie klienta, badania potrzeb i budowania relacji;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na prowadzenie prezentacji sprzedażowych i komunikację z klientami;
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych;
  • Orientacja na realizacje wyznaczonych celów;
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Chęć podejmowania inicjatywy oraz proaktywna postawa.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon;
  • System premiowy, będący uzupełnieniem podstawy wynagrodzenia;
  • Usystematyzowany proces onboardingu i wdrożenia w zadania;
  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia;
  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań;
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego;
  • Dostęp do bezpłatnego pakietu medycznego;
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport;
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci;
  • Dodatkowe premie za polecenie pracowników do pracy oraz inne dodatkowe benefity związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych, min. Pożyczki na preferencyjnych warunkach, bony świąteczne;
  • Parking dla pracowników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Dodatkowe Informacje

Logwin to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosnący zespół profesjonalistów i entuzjastów branży TSL.

Dołącz do naszego zespołu w Piasecznie i zdobądź ładunek doświadczenia na stanowisku: Contract Logistics Sales Executive.

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawiają, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

  • Praca Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087