Content System Manager
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z regionalnymi liderami wsparcia sprzedaży i ekspertami od treści w celu okresowego i ad-hocowego tworzenia i modyfikowania materiałów
  • Wsparcie w przygotowaniu grafik do projektów
  • Kontrola treści pod kątem formatowania, ortografii, gramatyki i zgodności z marką
  • Aktualizacja materiałów mogących wpływać na Zarządzanie Cyfrowymi Zasobami
  • Ustalanie harmonogramów aktualizacji treści we współpracy z regionalnymi liderami wsparcia sprzedaży

Nasze wymagania

  • 5-letnie doświadczenia w pisaniu biznesowym oraz 2-letnie doświadczenie z systemem zarządzania treścią
  • Doświadczenie z DAM
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie pisania kreatywnego lub dziennikarstwa
  • Umiejętność bsługi Worda, Excela i PowerPointa
  • Znajomość poradników stylu
  • Znajomość oprogramowania do zarządzania cyfrowymi zasobami

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w sektorze finansowym, ryzyka i/lub consultingu jest dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym

  • Praca Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293