Content Marketing Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowej (miel widziane dla branży usługowej)
  • bardzo dobra znajomość narzędzi i technik content marketingu oraz narzędzi do analizy ruchu na stronie
  • umiejętność tworzenia różnorodnych form treści: artykuły, posty na blogi, infografiki, wideo
  • kreatywność w podejściu do tworzenia treści oraz otwartość na nowe technologie

Oferujemy:

  • możliwość realizacji ciekawych projektów marketingowych dla branży HR
  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia
  • przyjazne środowisko pracy, w którym można realizować własne pomysły
  • pracę w przestronnym biurze, w dogodnej lokalizacji (Warszawa- Włochy, aleje Jerozolimskie)

  • Praca Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055