Content Marketing Specialist
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Match-Trade Technologies
3. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy firmą IT z branży fintech (financial technology), tworzącą technologie dla Brokerów Forex. Stworzyliśmy środowisko technologiczne, wraz z silnikiem transakcyjnym, na którym zbudowaliśmy własną platformę tradingową (Match-Trader) dla firm świadczących usługi finansowe na całym świecie. Posiadamy biura w Polsce (Warszawie i Poznaniu), na Cyprze (Limassol i Nikozji) a także w Dubaju. Szukamy osoby, która wesprze zespół marketingu odpowiedzialnego za globalną komunikację, w roli

Miejsce pracy: Warszawa, praca stacjonarna

Wymagania

Poszukujemy kreatywnej i doświadczonej osoby na stanowisko Content Marketing Specialist, która:

  • Cechuje się ciekawością, chęcią zrozumienia opisywanych kwestii a także umiejętnością opisania ich w sposób wspierający cele wizerunkowe/ sprzedażowe;
  • Posiada bogatą wyobraźnię i umiejętność tworzenia angażujących treści;
  • Wykazuje się doskonałymi zdolnościami redakcyjnymi i piśmienniczymi;
  • Zna najnowsze trendy i narzędzia w zakresie tworzenia contentu.

Jeśli posiadasz te cechy i chcesz dołączyć do naszego dynamicznego zespołu, aplikuj już dziś!

Nasze oczekiwania względem Kandydatów:

  • Ponad 3 lata doświadczenia w pisaniu treści marketingowych B2B, najlepiej w sektorze technologicznym lub finansowym;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, gramatyczne, ortograficzne i pisemne w języku angielskim (min C1);
  • Dobre zrozumienie najlepszych praktyk marketingu B2B i strategii content marketingowych;
  • Dbałość o szczegóły, bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość, zaangażowanie i chęć uczenia się nowych rzeczy, proaktywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań;
  • Kreatywność, poczucie estetyki i zdolność myślenia poza schematami;
  • Myślenie kreatywnego, całościowego, nie odtwórczego, strategicznego (rozumienie szerszego kontekstu);
  • Znajomość pisania zgodnie z zasadami SEO.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży fintechowej jest mile widziane;
  • Znajomość trendów marketingowych oraz zainteresowanie nowymi technologiami;
  • Predyspozycje techniczne, w tym umiejętność szybkiego uczenia się fachowej terminologii;
  • Obsługa takich narzędzi jak: Jira, Figma, Slack.

Obowiązki

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Tworzenie wysokiej jakości, angażujących treści w różnych formatach (Artykuły prasowe, blogi, newsletter,);
  • Współpraca z ekspertami branżowymi nad specjalistycznymi treściami, w tym z naszymi przedstawicielami kadry zarządzającej;
  • Ścisła współpraca z zespołami marketingowymi, sprzedażowymi i produktowymi w celu zapewnienia zgodności treści z ogólnymi celami marketingowymi;
  • Optymalizacja treści w oparciu o analizę danych w celu zwiększenia zaangażowania i osiągnięcia celów biznesowych;
  • Dostosowywanie treści do różnych grup docelowych i platform, z zachowaniem odpowiedniego tonu marki;
  • Proofreading i stały nadzór nad jakością materiałów zgodnie z wytycznymi marki i najlepszymi praktykami UX E-commerce;
  • Nadzorowanie procesu tworzenia treści, od pomysłu po publikację i promocję;
  • Monitorowanie wskaźników wydajności treści, takich jak ruch, zaangażowanie i konwersje.

Oferujemy

Dlaczego warto z Nami pracować?

  • Osobom pracującym u nas na kontrakcie B2B oferujemy 30 dni płatnej przerwy od świadczenia usług w skali roku, a w przypadku osób na umowie zlecenie - 24 dni (w skali roku);
  • Pracujemy w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy z dogodnym dojazdem komunikacją miejską. Każdy zespół posiada własny pokój, nie pracujemy na open space’ach;
  • Zapewniamy pełne wdrożenie z wykorzystywanych technologii oraz systemów;
  • Pracujemy stacjonarnie ze względu na dynamikę zmian w branży i konieczność szybkiego reagowania, dlatego wspieramy relokację do Warszawy kandydatów z całej Polski;
  • Oferujemy naszym Pracownikom możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu dzięki karcie Multisport;
  • Choć nie jesteśmy korporacją i panuje u nas nieformalna atmosfera to kluczem naszej silnej pozycji na rynku jest wysoce profesjonalna postawa oraz zaangażowanie naszych teamów;
  • Inwestujemy w rozwój zawodowy. Posiadamy budżet szkoleniowy, z którego każdy pracownik może skorzystać po okresie próbnym. Ponadto stwarzamy przestrzeń do uczestniczenia w targach/ eventach branżowych;
  • Wszyscy pracownicy, niezależnie od stażu pracy i formy zatrudnienia, mają dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej Lux Med, który w całości opłaca firma;
  • Każdego roku organizujemy weekendowy wyjazd integracyjny, który jest pełen różnorodnych atrakcji, tak aby każdy mógł się dobrze bawić i zrelaksować;
  • Mamy "Pizza Fridays" oraz często organizujemy wyjścia integracyjne;
  • Nie mamy dress codeu;
  • Jesteśmy otwarci na pomysły i inicjatywny naszych pracowników takich jak: akcje charytatywne, benefity, itp.;
  • Dbamy o zdrowie, dlatego od poniedziałku do piątku mamy owoce w firmie;
  • Lubimy sport, dlatego zebraliśmy drużynę piłkarską i gramy w Elit Lidze (https://elitliga.pl/druzyna/292).

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV wraz z portfolio - chętnie Cię poznamy!

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Wyślij nam swoje CV wraz z portfolio: Chętnie przeczytamy też kilka słów czemu czujesz, że to będzie dobry match.
  2. Odbędziemy krótką, ok. 15 minutową zapoznawczą rozmowę telefoniczną.
  3. Wybrane osoby spotkają się z Deputy Head of Marketing, z którym będą bezpośrednio współpracować.
  4. Opcjonalnie spotkanie z Head of Marketing.
  5. Decyzja o zatrudnieniu i oferta lub informacja zwrotna.

  • Praca Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080