Consultant - Tax M&A
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Michael Page
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

O naszym kliencie

Naszym klientem jest renomowana polska kancelaria, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Consultant w zespole tax M&A. Biuro zlokalizowane jest w centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Kompleksowe doradztwo podatkowe na rzecz klientów w obszarze tax M&A,
  • Przeprowadzanie analizy dokumentacji podatkowej w kontekście transakcji M&A,
  • Identyfikacja ryzyk podatkowych oraz możliwości optymalizacji podatkowej,
  • Sporządzanie opinii prawno - podatkowych, analiz podatkowych oraz wyjaśnień dokumentacji transakcyjnej związanej z fuzjami i przejęciami,
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych oraz praktyce rynkowej w obszarze M&A,
  • Współpraca z innymi działami kancelarii.

Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia z zakresu podatkowych fuzji i przejęć,
  • Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • Znajomość zagadnień związanych z podatkiem CIT,
  • Znajomość podstaw prawa spółek lub prawa cywilnego,
  • Doświadczenie w WHT oraz raportowaniu MDR mile widziane,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Skrupulatność w wykonywaniu obowiązków i dbałość o jakość pracy.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej polskiej kancelarii prawnej,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Przejrzystą ścieżkę kariery,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Stacjonarny model pracy,
  • Benefity: karta Multisport, opieka zdrowotna, dofinansowanie do szkoleń.

#J-18808-Ljbffr

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851