Concierge ds. Szkoleń
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
IntRec
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Pomagamy firmom zatrudniać mądrzej i lepiej, korzystając z rozwiązań AI w rekrutacji.

Naszym klientem jest agencja outsourcingu sprzedaży 360 stopni, która specjalizuje się w obsłudze różnego rodzaju kursów, oprogramowań typu SaaS i rozwiązań B2B. Dołączając do zespołu naszego klienta, otrzymasz szansę na stały rozwój oraz pracę nad projektami, które sam wybierzesz z naszego portfolio.

Nasz klient poszukuje Concierge ds. Szkoleń, który pomoże klientom w wyborze najlepszych rozwiązań szkoleniowych. Jeśli masz pasję do pracy z ludźmi i chcesz rozwijać swoje umiejętności w obszarze HR, ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje główne zadania:

  • Działanie jako influencer na LinkedIn i promocja szerokiej gamy szkoleń HR.
  • Badanie potrzeb klientów i dostarczanie im spersonalizowanych rozwiązań szkoleniowych.
  • Rozbudowa portfolio szkoleń od trzech do pięciu kursów z możliwością poszerzenia do kilkunastu pozycji.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wpływ na kształtowanie własnej ścieżki kariery i rozwój projektów szkoleniowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z klientami i doradztwie oraz umiejętność budowania relacji.
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu w mediach społecznościowych.
  • Zainteresowanie obszarem HR i chęć ciągłego rozwoju.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584