Compliance Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188859

Dla naszego Klienta , spółki świadczącej usługi logistyczno- cyfrowe poszykujemy obecnie osoby na stanowisko Compliance Officera:
Osoba w tej roli będzie odpowiedzialna za:

  • identyfikację i ocenę ryzyka braku zgodności
  • analiza wprowadzanych do oferty nowych lub modyfikowanych produktów, czy usług
  • analiza procesów pod kątem zgodności z przepisami prawa, regulacjami wewnętrznymi i standardami rynkowymi
  • doradztwo w obszarze compliance dla jednostek organizacyjnych
  • doradztwo przy wdrażaniu projektów biznesowych i regulacyjnych
  • ocena wzorców umownych pod kątem niedozwolonych postanowień
  • weryfikacja materiałów komunikacyjnych, procedur, szkoleń pod kątem zgodności z przepisami prawa, wytycznymi regulatorów, dobrymi praktykami rynkowymi
  • bieżące śledzenie zmian regulacyjnych.

Idealny Kandydat powinien posiadać:
  • min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w dużej organizacji i dynamicznej strukturze.
  • wykształcenie wyższe. Ukończone studia prawnicze- będą atutem.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację- warunek konieczny.
  • wysokie zdolności komunikacyjne, nastawienie na współpracę, umiejętność budowania relacji.

Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowie o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • pracę z biura w centralnej lokalizacji Warszawy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz system premiowy
  • ciekawy pakiet benefitów pozapłacowych obejmujący miedzy innymi prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, system kafeteryjny, wsparcie w nauce języków obcych
  • możliwość rozwoju zwodowego i uczestnictwo w ciekawych projektach.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667