Compensation and Benefits Analyst
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
OBI
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

#JesteśmyOBI czyli międzynarodową firmą o 50-letniej tradycji w branży DIY.

W Europie zarządzamy łącznie 660 marketami, w tym w Polsce jest ich 60, zlokalizowanych w 41 miastach. Jako lider rynku artykułów budowlanych, swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom tworzącym OBI. To dzięki nim możemy pochwalić się stałym rozwojem firmy, zorientowanym na potrzeby Klientów, w zakresie asortymentu i usług dla domu i ogrodu. W naszych marketach pomagamy Klientom w realizacji marzeń o zaprojektowaniu, wybudowaniu i urządzeniu wymarzonego miejsca.

Od projektu i listy zakupów, po dekoracyjne dodatki. Wspieramy tworzenie domów, wyposażenie mieszkań, aranżację ogrodów i balkonów, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie zestawień cyklicznych oraz raportów ad hoc z obszaru HR m.in.: wynagrodzeń, zatrudniania, rotacji, świadczeń dodatkowych.
  • Wsparcie analityczne w procesie negocjacji płacowych, zmian systemów wynagradzania i premiowania.
  • Udział w procesie budżetowania wynagrodzeń, kosztów świadczeń dodatkowych oraz długoterminowych prognoz tych kosztów.
  • Badanie efektywności działań personalnych w oparciu o benchmarki rynkowe.
  • Ścisła współpraca z działem Kontrolingu oraz HR oraz działem Analiz HR w Niemczech.

Profil Poszukiwanego Kandydata:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w kontrolingu personalnym.
  • Umiejętność pracy z danymi liczbowymi (znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym).
  • Wysokie umiejętności analityczne (umiejętność wyciągania wniosków z danych i przygotowania rekomendacji na ich podstawie).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z platformami wynagrodzeń lub raportami płacowymi.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze comp&ben.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Ambitne projekty z szerokim zakresem możliwości.
  • Inspirujący i pomysłowy zespół, który nie pozwoli Ci się nudzić.
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit, ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe).

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584