Community Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Kerpro
6. 6. 2024

 Do naszego zespołu szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za rozwój wizerunku marki i e-reputacji firmy, budowanie społeczności i jej zaangażowania.

Osoba na tym stanowisku musi być zorientowana na klienta, będąc zarówno doskonałym słuchaczem, który doskonale potrafi zidentyfikować potrzeby społeczności, jak i świetnym przewodnikiem, który na podstawie analizy i segmentacji, potrafi szybko i atrakcyjnie przedstawić rozwiązania grupie docelowej.

Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków jest dla nas kluczowa na tym stanowisku.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Współtworzenie zamkniętej platformy dla społeczności (z wykorzystaniem narzędzia Circle)
  • Przygotowanie i realizacja strategii budowania i rozwoju platformy społecznościowej
  • Planowanie, przygotowywanie i publikowanie angażującego contentu, w tym działania crossbrandowe
  • Zarządzanie społecznością – stały monitoring grup odbiorców, segmentacja, analiza, wdrażanie rozwiązań budujących zaangażowanie
  • Budowanie świadomości marki u potencjalnych klientów (we współpracy z SoMe Specialist)
  • Aktywny udział w strategicznych projektach
  • Ścisła współpraca z Social Media Specialist i innymi działami w firmie
  • Współpraca z podwykonawcami przy tworzeniu contentu
  • Współpraca z agencjami w zakresie produkcji video
  • Weryfikacja prawnego aspektu publikowanych materiałów
  • Monitorowanie, analiza i raportowanie prowadzonych działań

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (Community Manager, Social Media Manager/ Specialist, Project Manager, Specjalista ds. kampanii marketingowych)
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami marketingowymi
  • Biegła znajomość i umiejętność korzystania z narzędzi marketingowych (w roli administratora), ze szczególnym naciskiem na platformy społecznościowe, w tym narzędzie Circle
  • Posiadanie praktycznej wiedzy w zakresie zagadnień i najnowszych trendów content marketingu i social media
  • Umiejętność analizy skuteczności działań, myślenia strategicznego, wyciągania wniosków i wdrażania adekwatnych zmian
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne (w tym planowanie i konsekwentna realizacja)
  • Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Mile widziane

  • Znajomość CMS (word press), MS teams
  • Znajomość programów graficznych i video

Co oferujemy

  • Wynagrodzenie 7 000 – 10 000 netto B2B
  • Premię kwartalną za wyniki
  • Zniżki pracownicze na produkty podologiczne
  • Bezpłatną opiekę podologa
  • Wyjazdy integracyjne
  • Możliwość szkoleń i kursów

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678