Community Coordinator
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Gpre Management Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe obsługa przestrzeni co-workowych,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (prowadzenie ewidencji korespondencji),
  • Zarządzanie panelem administratora aplikacji Globalworth,
  • Koordynacja procesów przyjmowania i wypisywania klientów,
  • Zarządzanie rezerwacjami w systemie,
  • Przyjmowanie gości, klientów firmy i obsługa spotkań biznesowych,
  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych,
  • Obsługa zamówień klientów wewnętrznych,
  • Przygotowanie zleconych analiz i raportów,
  • Koordynacja pracy serwisu sprzątającego,
  • Prezentacja powierzchni biurowych,
  • Oferowanie drobnych produktów na rynku,

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze administracji,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Chęć do pracy w obszarze administracji,
  • Dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Inicjatywa,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność ustalania priorytetów zleconych zadań,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów,

To oferujemy

  • Pracę po stronie właściciela, w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość samodzielnej organizacji czasu pracy,
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy,
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, platforma EAP – wsparcie psychologiczne, doradztwo prawne i finansowe, budżet szkoleniowy, dodatkowy dzień wolny na działania wolontariatu pracowniczego, dofinansowanie okularów korekcyjnych, program poleceń pracowniczych, wyjścia firmowe i wyjazdy integracyjne oraz inne.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584