Commercial Director
  • Białe błota
Białe Błota, Białe błota, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Dla naszego klienta, firmy produkcyjno-handlowej, z oddziałami w Polsce i Europie poszukujemy lidera na stanowisko commercial director.
Masz doswiadczenie w zarządzaniu dojrzałym zespołem? Masz sukcesy w ustalaniu i realizacji strategii na rynku polskim i rynkach zagranicznych?
Możesz pozwolić sobie na bycie w ruchu i podróże służbowe po Polsce i świecie?

Zapraszamy do rozważenia oferty pracy!
Randstad - Partner for talent! Pracujemy dla najlepszych pracodawców!

Oczekujemy

  • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem handlowym dedykowanym do sprzedaży rozwiązań B2B
  • doświadczenia w firmie produkcyjno-handlowej
  • zaawansowanej znajomość języka angielskiego i polskiego oraz doświadczenia w krajowym i międzynarodowym środowisku pracy
  • znajomość drugiego zachodniego języka obcego na poziomie umożliwiajacym kontakty biznesowe - będzie atutem
  • gotowości do odbywania podróży służbowych (Polska i świat)
  • wysokiej kultury osobistej i dojrzałości biznesowej
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i przywódczych
  • umiejetności negocjacyjnych
  • konstruktywnej postawy asertywnej
  • zdolności analitycznych
  • kreatywności, umiejętność inicjowania zmian
  • prawa jazdy kat. B
  • biegłego poruszania się w środowisku MS Office
  • doświadczenia w pracy z systemem klasy ERP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się, na arenie międzynarodowej, firmie
  • ambitne i rozwojowe projekty sprzedazowe
  • efektywne zakłady produkcyjne do realizacji projektów klientów polskich i zagranicznych
  • dojrzały zespół handlowy
  • samochód służbowy
  • nagrody jubileuszowe
  • prywatna opieka medyczną oraz ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do wypoczynku
  • pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach

Zadania

  • odpowiedzialność za realizację strategii i rozwój firmy na rynku polskim i rynkach międzynarodowych
  • opracowywanie nowych strategii, poszukiwanie nowych szans biznesowych
  • koordynowanie działu handlowego (kraj i eksport oraz filie zagraniczne)
  • zarządzanie polityką cenową dla poszczególnych produktów i grup produktowych
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • interpretowanie trendów rynkowych i dostosowywanie do zmian w branży
  • monitorowanie wyników sprzedażowych i analiza danych

  • Praca Białe Błota
  • Białe Błota - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045