COLLATERAL MANAGER - umowa na zastępstwo
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
8. 6. 2024

1079744501

Obowiązki

  • analizujesz i wdrażasz wymogi wynikające z regulacji zewnętrznych tj. EMIR, MIFID2, SFTR, PRIIPS dla produktów skarbowych instrumentów finansowych,
  • wykonujesz zadania wynikające z regulacji zewnętrznych dla transakcji skarbowych, m.in. systematyczna internalizacja, analiza możliwości kompresji portfela, opracowywanie dokumentów KID,
  • pełnisz rolę collateral managera (Initial / Variation Margin),
  • optymalizujesz dotychczasowe rozwiązania i kreujesz nowe inicjatywy.

Wymagania

  • masz co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze,
  • masz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, bankowość, ekonomia, metody ilościowe, matematyka i pokrewne,
  • jesteś osobą otwartą na ambitne wyzwania,
  • posiadasz umiejętność komunikacji i współpracy oraz zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy, w tym umiejętność realizowania kilku zadań jednocześnie.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696