Cloud Security Architect
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
ALIOR BANK
19. 11. 2023

Miejsce pracy: Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure SQL
  • GCP
  • MS365

O projekcie

Alior Bank konsekwentnie pracuje na miano innowatora. Stały rozwój bankowości mobilnej i regularne wdrażanie najbardziej nowatorskich na rynku rozwiązań wymaga potężnego zaplecza IT - zarówno w zakresie przygotowania aplikacji i systemów, jak i oceny ryzyka oraz kontroli bezpieczeństwa danych.

Aktualnie w pionie IT Alior Banku zatrudniamy ponad 700 specjalistów. Wykorzystują oni 15 różnych platform, 14 frameworków, ponad 50 różnych technologii w obszarze infrastruktury oraz 10 baz danych. Wdrażamy aktualnie nowe systemy, takie jak Kafka, Eureka, Kubernetes. Pracujemy zarówno w klasycznym modelu projektowym, jak i w Agile, który przystosowaliśmy do naszych standardów poprzez projekt Agilor. Przez zwinną transformację przeprowadza nas zespół Scrum Masterów.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie architektury bezpieczeństwa dla technologii chmurowych (IaaS, PaaS, SaaS, chmura hybrydowa) w tym integracji z rozwiązaniami IT,
  • dbanie o bezpieczeństwo chmury publicznej opartej na technologiach MS Azure, MS365, GCP,
  • wsparcie projektów biznesowych wdrażanych w oparciu o technologie chmurowe,
  • integracja systemów bezpieczeństwa z systemami i usługami opartymi o technologie chmurowe,
  • identyfikowanie błędów konfiguracyjnych oraz podatności w technologiach chmurowych,
  • współpraca z zespołem Blue Team w zakresie dostosowania narzędzi bezpieczeństwa do potrzeb analityków.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie praktycznego wdrażania rozwiązań chmurowych w oparciu o technologie Microsoft (Azure, M365) lub Google Cloud Platform, w tym co najmniej roczne doświadczenie w roli architekta bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych,
  • znajomość rozwiązań bezpieczeństwa dedykowanych do zabezpieczania środowisk chmurowych,
  • umiejętność konfiguracji natywnych rozwiązań bezpieczeństwa wykorzystywanych w platformach chmurowych Microsoft oraz Google,
  • praktyczna znajomość AAD/Entra ID oraz dobrych praktyk w zakresie zarządzania tożsamością,
  • umiejętność określania wymagań bezpieczeństwa dla środowisk opartych o technologie chmurowe,
  • umiejętność konstruktywnej współpracy z komórkami biznesowymi.

Mile widziane

  • znajomość regulacji dotyczących rozwiązań chmurowych dla sektora finansowego,
  • znajomość aspektów bezpieczeństwa dla środowisk i usług kontenerowych (Kubernetes, Docker),
  • praktyczne doświadczenie w zakresie integracji usług chmurowych z systemami bezpieczeństwa: DLP, SIEM, CASB,
  • doświadczenie w zakresie aspektów bezpieczeństwa w środowiskach multicloud,
  • praktyczna znajomość Terraform.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym środowisku nowoczesnych technologii i doskonałymi możliwościami rozwoju,
  • realny wpływ na kształt i bezpieczeństwo systemów oraz usług i produktów bankowych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat itp.),
  • możliwość pracy hybrydowej w lokalizacjach: Warszawa, Kraków, Gdańsk.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

  • Aplikujesz i przesyłasz swoje CV.
  • Rozmawiasz z rekruterem przez telefon.
  • Spotykasz się z przyszłym przełożonym.
  • Dostajesz informacje zwrotną.
  • Witamy w Alior Banku.

ALIOR BANK

Alior Bank to miejsce dla osób, które chcą kreować nowe standardy w bankowości. Oferujemy szerokie możliwości zatrudnienia dla ekspertów w wielu dziedzinach. Do współpracy zapraszamy najlepszych profesjonalistów z doświadczeniem popartym sukcesami w branży bankowej, jak również osoby, które chcą rozpocząć swoją karierę i rozwijać się wspólnie z Alior Bankiem.

Wyróżniamy się dynamicznym środowiskiem pracy, bezpośrednią komunikacją i swobodną kulturą organizacyjną. W Alior Banku ludzie stanowią najważniejszą wartość, dlatego współpracownicy i atmosfera - co rok, znajdują się wśród najwyżej ocenianych aspektów środowiska pracy w Alior Banku.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ALIOR BANK S.A. z siedzibą w: Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: martyna.podles@alior.pl.

  • Praca Kraków
  • Chief security officer Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293