Cloud Engineer she he they
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Żabka Future
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Cloud Engineer ( she/he/they)

Siedziba firmy: Poznań

Obowiązki

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań w chmurze.
  • Monitorowanie i zarządzanie infrastrukturą chmurową.
  • Automatyzowanie procesów.
  • Wdrażanie strategii bezpieczeństwa.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Praca z zespołem programistów.
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej.
  • Praca z klientami: Jeżeli sądzisz, że praca z klientami to sprzedaż im hot-dogów, to zapewne nie jesteś naszym człowiekiem.
  • Utrzymywanie i rozwijanie umiejętności technicznych.
  • Wyznaczanie priorytetów w zmieniającym się środowisku.

Wymagania

  • Środowisko Azure jest Twoim naturalnym otoczeniem
  • Wyrażasz myśli za pomocą PowerShell, skryptów ARM bądź Terraform
  • Wiesz, jak wykorzystać potencjał Gitlab
  • Zarządzanie systemami serwerowymi z rodziny Microsoft nie jest dla Ciebie problemem
  • Umiesz poruszać się w Microsoft Entra ID
  • Mile widziana znajomość GCP

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, zorientowanej implementację najnowszych rozwiązań technologicznych
  • elastyczny czas pracy
  • pakiet benefitów

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509