Cloud Data Engineer (AWS + DataBricks)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Lumicode Sp. z o.o. - Grupa Pentacomp
15. 7. 2024

Lumicode Sp. z o.o. należy do Grupy Pentacomp która jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.
Jako Lumicode Sp. z o.o. specjalizujemy się w usługach outsourcingu IT. Odkryj potencjał IT Contractingu i zbuduj swoją karierę na własnych warunkach :)
Obecnie dla jednego z naszych klientów, polskiego przedsiębiorstwa specjalizującego się w dostarczaniu usług IT oraz rozwoju oprogramowania, poszukujemy Cloud Data Engineera
Forma zatrudnienia: B2B
Stawka: do 165 zł netto/h + VAT
Miejsce pracy: 100% zdalnie
Godziny pracy: Elastyczne
Proces rekrutacji:
• Rozmowa z liderem i weryfikacja techniczna
• Rozmowa z klientem końcowym
Zakres zadań:
• Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie pipelinów przy użyciu SQL i Python
• Praca z AWS w celu budowy i optymalizacji rozwiązań do przechowywania i przetwarzania danych
• Wykorzystywanie DataBricks do integracji, transformacji i analizy danych
• Wdrażanie procesów ETL w celu wyodrębnienia, przekształcenia i ładowania danych z różnych źródeł
• Współpraca z innymi zespołami w celu zapewnienia płynnej integracji danych i wysokiej wydajności
Niezbędne umiejętności i kompetencje:
• Min. 3 lata doświadczenia zawodowego
• Znajomość SQL i Pythona
• Praktyczne doświadczenie z DataBricks + doświadczenie z procesami ETL
• Znajomość i doświadczenie w AWS
• Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
• Mile widziana znajomość Kedro i Airbyte
Dodatkowo oferujemy:
• Prywatną opieka medyczna
• Dofinansowanie do karty sportowej
• Stałe wsparcie dedykowanego opiekuna po stronie Lumicode
• Aktywny rozwój kompetencyjny i technologiczny
Czekamy na Ciebie!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584