Client Success Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Client Success Manager (CSM) to specjalista odpowiedzialny za budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z Klientami oraz zapewnienie im wartościowych doświadczeń związanych z usługami oferowanymi przez naszą firmę. Głównym celem Client Success Managera jest zapewnienie, że Klienci są zadowoleni ze swojego doświadczenia oraz osiągają swoje cele przy współpracy z firmą.
  • Zarządzanie relacjami z Klientami: trwałe budowanie relacji z Klientami poprzez regularny kontakt, zrozumienie ich potrzeb, oczekiwań oraz celów biznesowych.
  • Doradztwo i wsparcie: dostarczanie Klientom wsparcia i doradztwa w zakresie korzystania z usług firmy. Pomoc w rozwiązywaniu problemów oraz doradztwo w zakresie optymalnego wykorzystania oferowanych rozwiązań.
  • Analiza i ocena: monitorowanie efektywności i zadowolenia Klientów poprzez analizę danych oraz zbieranie opinii zwrotnych. Podejmowanie działań mających na celu poprawę jakości obsługi Klienta oraz oferowanych usług.
  • Wdrażanie rozwiązań: wsparcie oferowane Klientom w procesie wdrażania nowych usług, zapewniając im niezbędną pomoc oraz szkolenia.
  • Retencja klientów: utrzymanie Klientów, poprzez zapewnienie im wysokiej jakości obsługi oraz wartościowych doświadczeń, jest kluczowym celem CSM. Jego zadaniem są działania mające na celu zminimalizowanie churnu i zachęcenie Klientów do dalszej współpracy z firmą.
  • Współpraca z zespołem: Client Success Manager współpracuje z różnymi działami w firmie, takimi jak dział Rekrutacji, Sprzedaży, Marketingu czy IT Delivery, aby zapewnić spójność działań i maksymalizację wartości dla klientów.

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu i utrzymywaniu relacji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów z koncentracją na celach i potrzebach Klienta/Specjalisty IT
  • Doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji handlowych oraz prowadzeniu spotkań biznesowych
  • Doświadczenie w tworzeniu analiz, raportów, wniosków
  • Umiejętność zarządzania priorytetami oraz pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w Zespole i współpracy z innymi Działami
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy i naukę
  • Terminowość i skrupulatność
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (minimum poziom B2)
  • Znajomość języka polskiego pozwalająca na swobodną komunikację (minimum poziom B2)
  • Doświadczenie w sprzedaży zaawansowanych usług IT
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z Klientami z branży Finance & Banking
  • Znajomość technologii IT

To oferujemy

  • Możliwość pracy, nauki i rozwoju w branży nowoczesnych technologii w doświadczonym i zgranym zespole
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne (możliwość skorzystania z placówek LuxMed, EnelMed, Babka Medica lub Centrum Damiana) lub Karta Sportowa
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Aktywności społeczne i imprezy integracyjne
  • Preferowaną formę umowy
  • Długoterminową współpracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę hybrydową na terenie Warszawy lub Wrocławia
  • Pracę w dynamicznej firmie IT bez sztywnych reguł korporacyjnych
  • Swobodę w działaniu, elastyczność
  • Pełne wsparcie w procesie wdrożenia i onboardingu
  • Świetną atmosferę pracy
  • Biuro przyjazne psom i kotom ;)

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648